B Y H A M A K

BYHAMAK, Euro 4, Euro 5 normlarında 300 Araçlık özmal ve 200 modern tedarik filosuyla Türkiye-Asya / Avrupa-Asya Arasında karşılıklı düzenli ve komple parsiyel hizmeti vermektedir.

Günümüzde Lojistiğe verilen önem her gecen gün artmaktadır. Akar, Yurtiçi ve Yurtdışında Asya,Amerika ve Avrupa kıtası'nın bir çok stratejik noktasında bulunan kendi ofis ve anlaşmalı acentaları ile kaliteli, güvenilir Karayolu Taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Özmal araç filomuzda GPS uydu tabanlı Araç takip sistemi bulunmaktadır. Takip sistemindeki amacımız , Operasyon verimliliğini artırmak , filo disiplinini sağlamak diğeri ise güvenlik amaçlıdır.Proje Taşımaları zaman konusunda hassas olup Malların varış noktasına zarar görmüş olması veya eksik ulaşması durumunda, taahhütlerinin zamanında yerine getirilememesine neden olmaktadır.

ByHamak; Proje taşımalarının öncesinde fizibilite çalışmaları yaparak oluşabilecek riskleri bertaraf eder.

Uluslararası karayolu taşımalarınızda, her sabah yükünüzün bulunduğu aracın lokasyon bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra, dilediğiniz an mail ve/veya telefon yoluyla operasyon uzmanlarımıza 7/24 ulaşıp güncel bilgi edinebilirsiniz.

Müşterimizin talebi doğrultusunda, ödeme koşullarınıza uygun vade desteğini sağlayabileceğimize inanıyoruz. Tedarikçilerimize yapılan ödemelerimizi kendi finansal inisiyatifimiz doğrultusunda kısa vadeli olarak gerçekleştiriyoruz.

Karayolu taşımacılık sistemi, bir yükün çıkış noktasından varış noktasına karayolu alt yapısı kullanılarak ulaştırılması şeklinde özetlenebilir. Aynı ülke içerisinde yapılan taşımacılığa yurtiçi karayolu taşımacılık, bir ülkeden başka bir ülkeye karayolu ile yapılan nakliyat işlemine ise uluslararası karayolu taşımacılığı adı verilir

Karayolu taşıma sistemi yalnızca bir ürünün bulunduğu ortamdan farklı bir ortama taşınması olarak değil, birçok unsuru bünyesinde barındırması ile bilinir. Karayolu taşımacılığının yapısı genel olarak teknoloji, network ağı, hizmet politikası, operasyon ekibi, coğrafi faktörler, yurtiçi, yurt dışı müşteriler, kanun ve yönetmelikleri içerir