B Y H A M A K
Servisler

NE YAPIYORUZ

Servisler

img

Depo yönetimi hizmeti

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamada gösterdiğimiz hassasiyetle, çözüm ortağı yaklaşımımızla E-ticaret, telekomünikasyon, perakende, tekstil, gıda, yedek parça, kimya, tarım ilaçları gibi farklı sektörlerde müşterilerimize serbest ve gümrüklü depolama, dağıtım ve gümrükleme hizmetleri sunuyoruz.

img

hava taşımacılığı hizmeti

Müşterilerimize hızlı çözümler üreterek acil havayolu taşımacılığı, Kargo Uçak Kiralama Hizmeti, Isı Kontrollü Havayolu Taşımacılığı gibi özel hizmetler ve Avrupa’da 50’ye yakın uçuş noktasına Minikargo Mikro İhracat Hizmeti sunuyoruz.

img

denizyolu taşımacılığı hizmeti

Denizyolu taşımacılığında cevher, çimento, demir çelik başta olmak üzere farklı sektörlere dökme ve genel kargo yüklerin taşınması kapsamında gemi kiralama (chartering), brokering ve liman hizmetlerini sunuyor; proje bazlı parsiyel (part cargo) açık yük taşımaları gerçekleştiriyoruz.

img

karayolu taşımacılığı hizmeti

Taşımacılık stratejimiz, müşterilerimizin ürünlerini istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kurulu Operasyonel gücümüzü kullanarak tüm Avrupa, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri ülkeleri başta olmak üzere geniş coğrafyada ve yüksek standartlarda hizmet veriyoruz.

img

Vinç hizmetleri

ByHamak olarak izmir'de kiralık sepetli vinçlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kiralık vinç de uygun fiyat hızlı hizmet sunan ByHamak her zaman bir telefon kadar yakınınızda; izmir'de kiralık 30 60 100 tonluk vinçler ve vinç hizmetinin alt kategorileri ile hizmetinizdeyiz...

icon
32.125 +
Teslim Edilen Paketler
icon
113.485 +
Yıllık KM
icon
12.986 +
Tonlarca Ürün
icon
78.980 +
Memnun Müşteriler
ANALİZ

ÖZELLİKLERİMİZ

ANALİZ

ŞEFFAF FİYATLANDIRMA

Taşımacılığın etkin ve verimli yapılmasından doğacak kazancın, âdil paylaşımı için uygulanan şeffaf mâliyetlendirme çalışması.

INTERMODAL TAŞIMACILIK

Intermodal taşımacılık hizmetimizde denizyolu, karayolu ve demiryolu taşıma modlarını birleştirerek müşterilerimizin maliyetlerini optimize ediyor; hizmetimizi çevre dostu ve optimal transit süreler içerisinde sunuyoruz.

GERÇEK ZAMANLI TAKİP

yapılan taşıma süreçlerinde ürün güvenliği, ürünün lokasyon bilgisi, sürücü iletişim veya araç performans bilgileri, Takograf bilgisi gibi birçok veri bilgisini sizlere sunmaktayız

KARGO GÜVENLİĞİ

Doğru risk yönetimi, sigorta programı ve risk analizi yapabilecek vizyona sahip danışmanlarımız ile ürünlerinizi global alanda sigorta hizmetleri sağlamaktayız

KOLAY ÖDEME YÖNTEMLERİ

Güçlü iletişim ağımız ve altyapımız ile sizlere kolay ve güvenilir ödeme yöntemleri sunmaktayız

Sizin İçin Burdayız

Hemen Teklif Alabilirsiniz